Dahua DRL-48V120W1AA
Br.art.  VO-430-1
Opis proizvoda
Informacije o artiklu
Napajanjenje 48V 120W
za PFS4410-6GT-DP-V2 Dahua PoE switch. Ulazni napon 85-264VAC (120-375VDC), izlazni napon 48VDC 2,5A 120W. Montaža na DIN šinu, radna temperatura -20°C to +70°C.
Specifikacije
Napajanje N/A
Utičnica AC 230V N/A
Konektor DC 12V N/A