Dahua CS4010-8ET2GT-110 GRUPA T
Br.art.  VO-471-1
Opis proizvoda
Informacije o artiklu
ARTIKL JE T RABATNA GRUPA . ZA TAČNU CIJENU OBRATITE SE SLUŽBI KOMERCIJALE
10-portni (8+2 uplink) upravljivi gigabitni PoE svič. 1 megabitni Hi-PoE port, 8 megabitni PoE porta, 2 gigabitna Ethernet porta. PoE power budget 110W, 90W na prvom portu, od 2 do 8 porta 30W po portu. PoE watchdog funkcija za automatsko detektovanje i resetovanje kamera koje su izgubile konekciju. Operativna radna temperatura -10 ~ 55°C. Napajanje 48 to 57 VDC. Zaštita od prenapona 6KV za PoE portove